Férfi – Nő a bizalom kérdésről.
NŐ
Erről az egész bizalom dologról egy mondat jut eszembe. Ha nincs otthon tej, nem lesz tejbegríz.
A férfi épp akkor lép be az ajtón, amikor a nő befejezi a mondatot.
FÉRFI
Van itthon tej?
NŐ
Most főztem tejbegrízt.
FÉRFI
Akkor bízol bennem?
NŐ
Én azt mondtam, hogy főztem tejbegrízt.
FÉRFI
Oké. Van fahéj?
NŐ
Nincs.
FÉRFI
Kakaópor?
NŐ
Nincs.
FÉRFI
Ezek nélkül, hogy egyem meg a tejbegrízt?
NŐ
Ahogy bizalom nélkül a kapcsolatunkat.



